7:42:37     سوم آبان 1399
 
     
 
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
      صحت خدمات و مطالب مندرج در سایت به عهده آگهی دهنده است *** با ارسال عدد 1 و یا تماس با شماره ( 09120039250 ) میتوانید جهت ثبت و سفارش آگهی های خود اقدام نمایید    
مقالات
 

پیشگیری از عفونت بعد از کشیدن دندان عقل

 

پیشگیری از عفونت بعد از کشیدن دندان عقل :
برخی از افراد ، دندان عقل نهفته دارند و باید با جراحی از لثه خارج شود تا موجب رشد نامناسب دندان های دیگر نشود . دندان عقل ، دندان مولر سوم نیز نامیده می شود و کشیدن آن به جراحی نیاز دارد . عفونت یک عارضه بالقوه بعد از کشیدن دندان عقل است ، بنابراین باید به علائم عفونت دندان عقل بعد از کشیدن آن توجه کنید تا اگر احساس کردید که دندان عقلتان دچار عفونت شده است ، با متخصص دندانپزشکی تماس بگیرید . در ادامه مطلب به چندین علائم عفونت بعد از کشیدن دنداغن عقل اشاره میکنیم .
تورم و درد از نشانه های عفونت بعد از کشیدن دندان عقل :
تورم بعد از کشیدن دندان عادی است و اغلب سه روز بعد از جراحی دندان عقل شروع به فروکش می کند . اگر تورم بعد از کشیدندندان عقل ، با وجود کمپرس سرد روی گونه یا فک ، بیش از این مدت طول کشید باید به عفونت دندان شک کنید . اگر تورم با درد مداوم ، التهاب ، حساسیت به لمس و مشکل باز کردن دهان همراه باشد ، به خصوص اگر درد شدیدی در سمت گوش احساس شود ، ممکن است دچار حفره خشک بعد از کشیدن دندان عقل شده باشید . حفره خشک زمانی رخ می دهد که لخته خون روی زخم محل دندان کشیده شده ، از روی آن کنده شود و احتمال عفونت نیز بالا رود . بهتر این است با استفاده از توصیه هایی که در مطلب جلوگیری از تشکیل حفره خشک نام برده شدند ، از تشکیل حفره خشک جلوگیری کرده و احتمال عفونت بعد از کشیدن دندان عقل را کم کنید .
تب از مهم ترین نشانه های عفونت بعد از کشیدن دندان عقل

افزایش درجه حرارت بدن یک استراتژدی طبیعی برای کشتن باکتری ها و ویروس های خاص است و زمانی که بعد از کشیدن دندان ، دچار عفونت شده باشید ، بدن به طور طبیعی تب می کند تا با عفونت مبارزه کند . البته کمی تب بعد از جراحی دندان عقل ، عادی است اما اگر تب شما بسیار بالا و مداوم بود ، باید به داندانپزشک مراجعه کنید .
خروج ترشحات چرکی :
ایا تا به حال زخم باز روی پوست دستتان داشته اید که چرک کرده باشد ؟ ترشحات سفید و زرد رنگ روی زخم را دیده اید ؟ زمانی که دندان خود را می کشید نیز جای زخم آن باز است و ترشحات زرد رنگ و چرک مانندی ممکن است روی زخم آن تشکیل شود . ترشح چرک روی محل زخم دندان کشیده شده ، بوی بد و طعم نامطلوبی را در دهان شما ایجاد خواهد کرد . اگر مقدار این ترشحات چرکی شکل ، زیاد باشد مطمئنا دچار عفونت شده اید و باید با مراجعه به دندانپزشک و مصرف آنتی بیوتیک مشکل خود را درمان کنید .
هشدار های لازم بعد از کشیدن دندان :
اگر چه اکثر مردم بعد از کشیدن دندان عقل دچار درد تورم و ناراحتی می شوند ، اما عفونت عارضه بسیارشایع نیست و اگر توصیه های تغذیه ای و مراقبتی که پزشک به آن ها کرده است را به درستی رعایت کنند ، به سرعت بهبود می یابند . برای کاهش خطر ابتلا به عفونت بعد از کشیدن دندان عقل ، حتما توصیه غذایی و مواد غذایی مجاز بعد از کشیدن دندان عقل را بخوانید . حتما به علائم خود بعد از کشیدن دندان عقل ، توجهع کنید و اگر تب مداوم ، درد و تورم بعد از کشیدن دندانتان بیش از 3 – 4 روز ادامه پیدا کرد و یا بعد از کشیدن دندان عقلتان متوجه افزایش خونریزی شدید ، حتما به پزشک مراجعه کنید .
www.70sibshop.ir
www.70sib.irهمه آگهی های User-1 را ببینید.
مشخصات آگهی :
تاریخ ارسال آگهی: 1396/09/18 02:22:05 ب.ظ
تاریخ انقضای آگهی: 1399/09/18
موقعیت آگهی:خراسان رضوی (مشهد )
تعداد بازدید کننده : 587  بار 
مشخصات آگهی دهنده:
نام و نام خانوادگی: User-1
تلفن: 95 00 002 0915---  
 
عبارات کلیدی:
پیشگیری از عفونت بعد از کشیدن دندان عقل :,برخی از افراد ، دندان عقل نهفته دارند و باید با جراحی از لثه خارج شود تا موجب رشد نامناسب دندان های دیگر نشود
ارسال پیام
تماس با User-1  در مورد این آگهی متن پیام:
نام و نام خانوادگی شما: 
ایمیل شما:
عنوان پیام:
 
 
 

کلمات کلیدی مرتبط:
     
 
کلمات کلیدی
     
 گروه آگهی:
   
 
 

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک

0.031 ثانیه.