20:39:10     سوم آبان 1399
 
     
 
صفحه نخست درباره ما تماس با ما
      صحت خدمات و مطالب مندرج در سایت به عهده آگهی دهنده است *** با ارسال عدد 1 و یا تماس با شماره ( 09120039250 ) میتوانید جهت ثبت و سفارش آگهی های خود اقدام نمایید    
مقالات
 

افراد دیابتی چه غذاهایی را نباید بخورند ؟

 

افراد دیابتی چه غذاهایی را نباید بخورند ؟
کم و بیش همه می دانیم که درجوامع امروزی ، افراد مبتلا به دیابت سیر صعودی داشته و از اینروست که می بایست آگاهی بخشی در این خصوص در جوامع ، هرچه بیشتر جدی گرفته شود در این مقاله به بررسی غذا های ممنوعه افراد مبتلا یه دیابت خواهیم پرداخت ...
بیماری دیابت همه چیز در مورد کرب.هیدرات است و افراد دیابتی باید توجه زیادی به مقدار کربوهیدرات مصرفی در رژیم غذایی شان داشته باشند . هیچ دارویی برای درمان بیماری دیابت ، نمی تواندمشکل رژیم غذایی نادرست را حل کند . افراد دیابتی باید رژیم غذایی مناسبی را رعایت کنند و برخی غذا ها را بخورند . دیابتی ها باید روزانه وضعیت روزانه خود را چک بکنند و کنترل وضعیت سطح قند خون ، تغذیه سالم و ورزش اهمیت زیادی دارد . در ادامه مطلب به چندین غذایی که افراد دیابتی نباید بخورند اشاره می کنیم . افراد دیابتی نباید فرآورده های غذایی آماده را بخورند
مقدار نمک فرآورده های غذایی آماده بسیار زیاد است و این نمک زیاد در رژیم غذایی برای کلیه ها بد است . در بیماران دیابتی ، دیواره های رگ های خونی در کلیه ها آسیب دیده است و نمک باعث بدتر شدن این شرایط می شود . نمک زیاد باعث افزایش فشار خون شده و به آرامی از بین رفتن کلیه ها ( از دست رفتن عملکرد کلیه ها و دیالیز ) می شود .
مضرات برنج سفید برای افراد دیابتی
برنج قهوه ای به دلیل پروتئین و فیبر بیشتری که دارد ، برای بیماران دیابتی بهتر است برنج سفید است .برنج سفید هیچ کدام از این پروتئین و فیبر ها را ندارد و قند خون را به سرعت بالا می برد . هر فنجان برنج سفید ، 45 کربوهیدرات و 200 کالری دارد ، به طور کلی برنج سفید نشاسته است و هیچ مزایای تغذیه ای دیگر ندار .
افراد دیابتی نباید ماکارونی بخورند
ماکارونی از غذا هایی است که نباید بیماران دیابتی بخورند . مصرف تمامماکارونی ها در رژیم غذایی ، قند خون را به سرعت بالا می برد . اگر واقعا هوس ماکارونی کرده اید ، آن را به عنوان غذا نخورید ، بلکه مقدار کمی از آن را در کنار غذایتان بخورید .
غذاهایی با چربی های اشباع شده
افراد دیابتی باید از مصرف گوشت های چرب ، کره سس خامه ، و هر چیز با مقدار چربی ناسالم در رژیم غذایی شان اجتناب کنند . این غذا ها سطح کلسترول خون را بالا می برند و می توانمنجر به بیماری های قلبی شود . بیماران دیابتی در معرض خطر بیماری ها یقلبی و عروقی هستند و محدود کردن مصرف چربی های اشباع شده می تواند به کاهش خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی کمک کند.
سیب زمینی و غذا های سرخ شده از غذا هایی که افراد دیابتی نباید بخورند
بطور کلی ، تمامی افراد باید از مصرف چربی های ترانس اجتناب کنند ، اما بیماران دیابتی باید مراقبت بیشتری داشته باشند . چربی های ترانس سطح کلسترول و قند خون را بالا می برند . سیب زمینی و غذا های سرخ شده و به خصوص همراه با نان ، علاوه بر چربی های ترانس ، کربوهیدرات را نیز افه دارند که موجب می شود این غذا ها برای افراد دیابتی سم باشند . بیماران دیابتی باید برای سرخ کردن و یا پختن غذا ها از چربی های اشباع نشده مانند روغن زیتون استفاده کنند .
نان ، شیرینی ، و کیک
نان ، شیرینی و کیک ها شاید بدون قند باشتد اما بدون کربوهیدرات نیستند . آرد سفید ، گندم و کربوهیدرات این شیرینی ها بعد از پردازش در بدن سطح قند خون را افزایش خواهند داد . نان ، شیرینی ، و کیک ها از غذاهایی هستند که افراد دیابتی نباید آن را بخورند و یا باید به مقدار مصرف آنها ، توجه داشته باشند .
www.70sibshop.ir
www.70sib.ir

همه آگهی های User-1 را ببینید.
مشخصات آگهی :
تاریخ ارسال آگهی: 1396/09/25 04:29:45 ب.ظ
تاریخ انقضای آگهی: 1399/09/25
موقعیت آگهی:تهران (تهران )
تعداد بازدید کننده : 493  بار 
مشخصات آگهی دهنده:
نام و نام خانوادگی: User-1
تلفن: 95 00 002 0915---  
 
عبارات کلیدی:
افراد دیابتی چه غذاهایی را نباید بخورند ؟ ,کم و بیش همه می دانیم که درجوامع امروزی ، افراد مبتلا به دیابت سیر صعودی داشته و از اینروست که می بایست آگاهی
ارسال پیام
تماس با User-1  در مورد این آگهی متن پیام:
نام و نام خانوادگی شما: 
ایمیل شما:
عنوان پیام:
 
 
 

کلمات کلیدی مرتبط:
     
 
کلمات کلیدی
     
 گروه آگهی:
   
 
 

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ مي باشد
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک

0.078 ثانیه.